خدمات ۱۳۹۷-۳-۲۱ ۱۲:۲۶:۳۸ +۰۰:۰۰

خدمات کلینیک تخصصی پژواک

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای مواد و مصالح ساختمانی ویژه هستند از شیشه یا اکریلیک ساخته شده . شکل و به طور مشابه به آجر یا بلوک بتن گذاشته، آنها در چندین اندازه های مختلف هستند و معمولا به عنوان یک جایگزین برای ویندوز سنتی استفاده می شود، به خصوص در زیرزمین. بلوک های شفاف نیز برای ساخت دیوارهای حمام، پنجره منحصر به فرد شکل استفاده می شود، و به صورت مکرر در طراحی معماری ساختمان های اداری استفاده می شوند.

مطالعه بیشتر

آب نما

آب نما

آب در فضا های سبز مثل باغ‌ها وپارک ها به طور مختلفی در متعادل کردن درجه هوا و تامین رطوبت باعث طروات و تازگی گیاهان می شوند . آبنما که یکی از قدیمی ترین اجزاء معماری در ایران است معمولا در باغ ها و کاخ ها و میادین شهر استفاده می شد اما کلینیک ساختمانی پژواک با ساخت آبنماها در اندازه و ابعاد مختلف این عنصر معماری منظر به درون خانه ها و آپارتمان ها آورده است . امروزه آبنماها را در لابی آپارتمانها ، رستورانها ، هتل ها ، ادارات وحتی درون منزل می توان مشاهد کرد که به زیبایی این مکان ها افزوده است.

مطالعه بیشتر

بازسازی

بازسازی

گفته می‌شود عمر مفید ساختمان‌ها در کشورهای پیشرفته ۱۰۰ سال است. اما درایران به طور میانگین این رقم به ۲۰ الی ۳۰ سال کاهش پیدا می‌کند و همین مسأله باعث می‌شود که مالکان با بالارفتن سن ساختمان، برای بازسازی آن به فکر بیفتند. و اگر از این مسأله صرف‌نظر کنند، ناگزیرند با مشکلات متعددی نظیر گرفتگی لوله‌ها و.. دست و پنجه نرم کنند. اما نکته اینجاست برای اینکه یک ملک فرسوده قابلیت سکونت پیدا کند، باید حتما بازسازی کامل درمورد آن صورت گیرد.اگر از جمله افرادی هستید که احیانا مایل نیستند که کل ملک‌شان را بازسازی کنند و تمایل به بازسازی‌های موردی در ساختمان خود دارند میتوانید روی ما حسابی ویژه باز کنید.

مطالعه بیشتر

فضا سازی

فضا سازی

یکی از لذت بخش ترین لحظات نشستن در حیاط و تماشای محوطه زیبا و پرگل و گیاه است. روش های مختلفی برای زیباسازی حیاط و محوطه خارجی وجود دارد. از جمله کاشتن انواع گل و گیاه ایجاد نما ها تزیننی زیبا ، استفاده از آب نما های زیبا و … کلینیک ساختمانی پژواک با سالها در تجربه در امر بازسازی زیبا سازی مشاور و طراح منزل مسکونی ، باغ و یا محل کار شما می باشد . برای مشاهده کارها به ادامه مطلب بروید.

مطالعه بیشتر