بهترین راهنمایی برای نصب و راه اندازی بلوک شیشه ای چه هستند؟

بلوک شیشه ای به عنوان عناصر معماری، پنجره ها و یا پارتیشن اتاق استفاده می شود، و مورد علاقه صاحب خانه ها است به دلیل اینکه به آنها اجازه می دهد نور از خارج و یا اتاق مجاور به داخل بیاید.

نصب بلوک شیشه ای یک فرایند نسبتا آسان است چرا که تخصص و ابزار لازم کامل است. برای انجام آن، شما نیاز به راهنمایی دارید تا اندازه گیری و برنامه ریزی را با دقت انجام دهید ( تنظیم پانل های درست و درزبندی).

اولین و بهترین نکته برای نصب بلوک شیشه ای این است که مساحت بلوک شیشه ای خانه تان که قصد بازسای آن را دارید با دقت بسیار اندازه گیری  نمایید و یا به کارشناسان پروژه نشان دهید دوبار اندازه گیری کنید تا از اندازه گیری مساحت مطمئن .در صورتی که برای قاب پنجره استفاده می کنید  از قاب پنجره اندازه گیری کنید و نه از خود پنجره زیرا حذف می شود.

استفاده از shims سدر به مجموعه ای از پانل های شیشه ای و برنامه ریزی برای طرح قبل به طور کامل نصب بلوک شیشه ای. shims حفظ بلوک شیشه ای کردن محیط محل نصب بنابراین می توان آن سمان و caulked در مکان های مناسب برای نگهداری بلوک در محل و مهر و موم آن را از آب و عناصر دیگر. shims محل حدود سه اینچ (7.62 سانتیمتر) از گوشه پایین منطقه و در مورد یک نیم اینچ (1.27 سانتیمتر) از بالای باز که در آن شیشه ای نصب و راه اندازی بلوک خواهد رفت

سیمان پرتلند و مخلوط شن و ماسه بهترین نوع ملات استفاده برای نصب بلوک شیشه ای است. اجتناب از استفاده از ملات آجرزنی دلیل آن است که به عنوان با دوام و ضد آب به عنوان سیمان پرتلند نیست و مخلوط شن و ماسه است. برای درخواست مخلوط را به منطقه باز، استفاده از ماله برای جمع آوری و گسترش مخلوط را بر روی لبه که در آن شیشه ای نصب و راه اندازی بلوک رخ خواهد داد. آیا مخلوط به بالای منطقه صدق نمی کند. نگه دار، از shims سدر حدود دو ساعت پس از سمان منطقه است.

درخواست مسدود کردن به بالای منطقه پنجره که در آن بلوک شیشه ای نصب شده است. صبر کنید برای حداقل 24 ساعت پس از نصب و راه اندازی و سیمان بلوک شیشه ای به نعل زدن به بالا. این اجازه می دهد تا برای سیمان کاملا خشک شود. استفاده از 100 درصد چرت زدن سیلیکون و بتونه کاری کردن در یک نیم اینچ (1.27 سانتیمتر) از بالای منطقه را به سمت بلوک شیشه ای که به پایان می رسد مشترک.

توسط | ۱۳۹۵-۷-۲۶ ۲۰:۴۸:۴۶ +۰۰:۰۰ مهر ۲۶م, ۱۳۹۵|طراحی و نصب بلوک شیشه ای دسته بندی ها|دیدگاه‌ها برای بهترین راهنمایی برای نصب و راه اندازی بلوک شیشه ای چه هستند؟ بسته هستند