تفاوت انواع بلوک شیشه ای روشن چیست ؟

بلوک شیشه ای پارکینگ، راههای ورودی، اصطبل دوش و اتاق تقسیم ارائه ویندوز با دوام و دیوار. وقتی که یکی از چراغ های اضافه می کند، بلوک تبدیل شدن به یک نقطه کانونی چشمگیر است.

چراغ بلوک شیشه ای همچنین می تواند بهبود امنیت زمانی که در برنامه های کاربردی در فضای باز استفاده می شود. انواع چراغ اغلب با بلوک های شیشه ای استفاده می شود فیبر نوری، دیودهای ساطع نور (LED)، لوله نئون و رشته ها از چراغ های مینیاتوری برای استفاده در درخت کریسمس طراحی شده است.

محل بلوک شیشه ای عامل اصلی در انتخاب مالک از چراغ است. ویندوز، دوش و درگاه مکان محبوب برای نصب بلوک شیشه ای هستند، اما چراغ بلوک شیشه ای اغلب در دیوارها، اتاق تقسیم و نوار و یا آشپزخانه جزایر ظاهر می شود. برخی از انواع شیشه ای چراغ بلوک نیاز به هر بلوک به یک سوراخ که از طریق آن یک درج چراغ. گزینه های بلوک روشن است که نیاز به سیم کشی نیاز به یک سوراخ به اندازه کافی بزرگ را به جای اتصالات الکتریکی و سوراخ دوم که اجازه می دهد تا یک به اتصال چراغ در ردیف یا ردیف بلوک.

چراغ های فیبر نوری هستند انتخاب همه کاره و کم انرژی برای بلوک شیشه ای. در واقع می توان این نوع از نور محصور در یک پلاستیک یا پلی وینیل کلراید (PVC) غلاف که یک طناب را تشکیل پیدا کنید. در واقع می توان به طناب با توجه به سبک و ابعاد نصب بلوک شیشه ای شکل و طناب نور می تواند مسیر طبیعی از ملات بین بلوک را دنبال کنید. طناب فیبر نوری نیز از منزل برای بلوک های شیشه ای از قسمت بیرونی فراهم می کند، بدون حفاری، و چراغ های فیبر نوری گرمای تولید نمی کند.

چراغ یک انتخاب با انرژی کارآمد برای چراغ های بلوک شیشه ای چرا که آنها نیاز ولتاژ کمتر از هر گزینه روشنایی دیگر. این چراغ در دسترس اغلب، مانند فیبر نوری، به عنوان طناب نور است. این گزینه نصب و راه اندازی بیش از یک یا چراغ زهی را فراهم می کند. آنها مناسب برای نور پس زمینه هستند، و می توان آنها را با سوئیچ تیره یا متغیر و خاموش چرخه و انواع انتخاب رنگ افزایش می دهد.

همچنین می توانید یکی لوله نئون به جلو یا عقب از بلوک های شیشه ای در بسیاری از تاسیسات ضمیمه کنید. آنها حتی انعطاف بیشتری نسبت به طناب فیبر نوری. طول عمر خود را نیز باعث می شود بعید است که یکی باید در مورد جایگزینی و نصب دوباره نگران باشید.

قرار دادن یک رشته از 20 تا 25 چراغ های کریسمس را به یکی از بلوک شیشه ای یک راه ساده برای استفاده از بلوک شیشه ای روشن تنها به عنوان یک لهجه خانه است. در واقع می توان بلوک های قبل از حفر در مغازه ها سرگرمی برای این پروژه را خریداری کنید. این چراغ تولید گرما و می تواند یک خطر آتش سوزی در این نوع از نصب و راه اندازی روشنایی مگر اینکه برای تنها چند ساعت روشن شده است.

توسط | ۱۳۹۷-۳-۲۱ ۱۱:۰۳:۴۴ +۰۰:۰۰ مهر ۲۶م, ۱۳۹۵|طراحی و نصب بلوک شیشه ای دسته بندی ها|دیدگاه‌ها برای تفاوت انواع بلوک شیشه ای روشن چیست ؟ بسته هستند