تفاوت بین بلوک شیشه های دیوار

صاحب خانه به دنبال اضافه کردن یک دیوار منحصر به فرد را به خانه خود ممکن است دیوار بلوک شیشه ای، که برای ارائه برخی از حریم خصوصی در حالی که اجازه می دهد نور به درخشش از طریق شناخته شده در نظر بگیرند.

وجود دارد چند نوع مختلف موجود، و باید آن را شناخته شده است که به سبک بلوک تعیین میزان حفظ حریم خصوصی و نور ارائه شده است. به عنوان مثال، نگاه کنید به از طریق بلوک به طور کامل روشن، ارائه مقدار زیادی از نور و حفظ حریم خصوصی بسیار کم، در حالی که بلوک با دنده افقی یا عمودی در داخل می تواند حریم خصوصی بیشتر با حداقل انتقال نور را ارائه می دهند. رنگ های مختلف نیز در دسترس هستند، هر چند شیشه ای روشن است به طور معمول سایه شایع ترین.

برخی از افراد ایجاد شیشه ای دیوار بلوک در خانه خود را به منظور جداسازی منحصر به فرد از دو اتاق. چنین دیوارهای معمولا نمی نیاز به ارائه حریم خصوصی زیاد است، و به عنوان یک نتیجه، مقدار زیادی از نور معمولا می توانید از طریق آمده است. مشاهده از طریق دیواره های بلوک شیشه ای ایده آل برای مالکان به دنبال یک تعداد زیادی از نور با حفظ حریم خصوصی، در حالی که بلوک های یخ زده که نور کمتر، اما حفظ حریم خصوصی بیشتری ارائه می کنند. بلوک با یک الگوی شبکه همچنین می توانید تعداد زیادی از نور و حفظ حریم خصوصی متوسط در اتاق ارائه دهد.

کسانی که بیشتر علاقه مند به حفظ حریم خصوصی از انتقال نور باید گزینه های چند که آن را به دیوار بلوک شیشه ای می آید. یکی از رایج ترین انواع بلوک موج تصادفی، که ویژگی های یک الگوی موج در داخل شیشه، ساختن آن دشوار را از طریق آن را ببینید در حالی که اجازه می دهد برخی از نور را از طریق آمده است. دنده عمودی یا افقی نیز می تواند در داخل بلوک به منظور پنهان کردن این مشخصات به اندازه کافی برای ارائه مقدار زیادی از حریم خصوصی در حالی که هنوز اجازه برخی از نور از طریق قرار داده می شود. بعضی از دیوارها را بلوک شیشه ای نیز از ویژگی های نگاه از چرم یا الماس در هر بلوک، ارائه مقدار زیادی از حریم خصوصی در حالی که ارائه برخی از نور طبیعی به منتقل می شود.

دیوار بلوک شیشه ای رایگان از رنگ هستند، اما برخی از صاحب خانه ترجیح می دهند که آنها برخی از رنگ به آنها. رنگ های تیره اغلب نور کمی بیشتر مبهم، اما می تواند حریم خصوصی ارائه در مقایسه با بلوک های روشن، در حالی که سایه روشن تر می توانید به سبک بدون مسدود کردن نور بسیار اضافه کنید. برخی از رنگ ها محبوب ترین ها عبارتند از سبز، طلا، گل رز، و آبی، و این معمولا توسط اکثر تولید کنندگان از بلوک شیشه ای ارائه شده است. در حالی که اکثر مالکان چوب به یک سایه، مخلوط کردن چند رنگ مختلف است که اغلب امکان پذیر است. در واقع، برخی از مردم ترجیح می دهند به ایجاد طرح های در دیوار بلوک شیشه ای خود را، مانند امواج اقیانوس و یا درختان، ساخت دیوار به ویژه منحصر به فرد.

توسط | ۱۳۹۵-۹-۲۲ ۱۱:۵۶:۰۰ +۰۰:۰۰ مهر ۲۶م, ۱۳۹۵|طراحی و نصب بلوک شیشه ای دسته بندی ها|دیدگاه‌ها برای تفاوت بین بلوک شیشه های دیوار بسته هستند