رنگ و نور عناصر اصلی طراحی با استفاده از بلوک شیشه‌ای

رنگ بخش بنیادین طراحی است و می توانند گرما و سرزندگی ایجاد کنند و به شما در درک ظرافت های محیط اطراف کمک نماید.رنگ بلوک های شیشه ای به عنوان عنصری منحصر به فرد در طراحی به طراحی خانه شما زیبایی می‌بخشد.معمولاً اهمیت انتخاب رنگ مناسب در هر محیط دست کم گرفته می‌شود و فراموش می‌شود که هر رنگ به غیر از اینکه زیبایی‌های خودش را دارد، در خلق و خوی روزانه ما تاثیر گذار خواهد بود. به همین دلیل است که استفاده از نور و رنگ های تسکین‌دهنده در محیط های صمیمی توصیه می‌شود. در حالیکه در محیط های زنده مانند لابی ها رنگ های روشن و نهاجمی تری پیشنهاد می‌گردد.

نور و رنگ – بلوک شیشه ای

رنگ و نور عناصر اصلی طراحی با استفاده از بلوک شیشه‌ای بلوک‌های شیشه‌ای ترکیبی از نور و رنگ منحصر به فرد است که سایه‌ها و بازتاب‌های نوری رنگارنگ پروژه های معماری را به نمایش می‌گذارد. با توجه به شفافیت شیشه، بلوک‌ها می‌توانند برای انتقال نور در محیط‌های کم نور استفاده می‌شود تا فضا را با رنگ های متنوع پر نمایند.

پنجره ها و اتاق‌ها رنگ‌ها را حس می‌کنند

بلوک‌های شیشه‌ای کلینیک ساختمانی پژواک با کیفیت مناسب و رنگ‌های مختلف در 3 گروه شفاف، مات و طرح‌دار این امکان را به شما می‌دهد تا در فضا‌های مختلف با رنگ های متنوع فضایی شیک درست نماید. بلوک های شیشه ای شفاف  این امکان را می‌دهند تا مقدار مشخصی از نور عبور کند تا بر فضا و نور خانه و یا آپارتمان کنترل بیشتری داشته باشید.

انتخاب رنگ بلوک شیشه‌ای درست و نصب دقیق آن امری مهم در زیبایی شناسی خانه شماست. و می‌توان از بلوک‌ رنگی جهت استفاده در پنجره‌، دیوار‌ و یا پوشش دوش حمام استفاده نمود. کلینیک ساختمانی پژواک خرسند است تا در این خصوص هر گونه مشاوره‌ای ارائه دهد، همین امروز تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این امر شما را یاری فرمایند.

 

توسط | ۱۳۹۷-۳-۲۲ ۱۳:۱۴:۴۲ +۰۰:۰۰ آذر ۲۱م, ۱۳۹۵|طراحی و نصب بلوک شیشه ای دسته بندی ها|برچسب ها: , , |دیدگاه‌ها برای رنگ و نور عناصر اصلی طراحی با استفاده از بلوک شیشه‌ای بسته هستند