طراحی و حفظ حریم شخصی

شما هم نور می‌خواهید هم حریم شخصی، بلوک شیشه ای بهترین راه حلی است که به شما اجازه می‌دهد در حمام خانه نور داشته باشید و در عین حال از دید محفوظ باشید.کلینیک ساختمانی پژواک به شما چند راه حل پیشنهاد می‌دهد، تا علاوه بر اینکه حریم شخصی اتاق و یا حمام خانه‌تان را دارید، نور را در فضا با کمک بلوک های شیشه ای طرح‌دار خاص و شیک کارگردانی کنید. این بلوک ها شامل منشور و خطوطی در ساختار خود هستند تا علاوه بر اینکه نور از بین آن ها عبور می‌کند و فضای بی نظیری را ایجاد می کند دید را تا جای ممکن کم کند.

موج ها، خطوط و طرحهای  بر روی بلوک های شیشه ای یه شما این فرصت را می‌دهد تا حریم خصوصی خود را حفظ کنید، و بسته به نیازتان این حرین را افزایش و یا کاهش دهید تا فضای مورد نظر صمیمی‌تر، گرم‌تر، آرام‌تر و یا خصوصی تر باشد.

نصب و راه اندازی

کارگردانی نور و طراحی این بلوک ها نیاز به فن و تجربه دارد، تیم طراحی بلوک شیشه ای پژواک شما را در این امر یاری می‌کند تا نمایی بسیار زیبا همراه با رنگهای متنوع و مناسب با سلیقه شما فراهم آورد.

توسط | ۱۳۹۵-۹-۳۰ ۰۹:۱۶:۲۴ +۰۰:۰۰ آذر ۲۹م, ۱۳۹۵|طراحی و نصب بلوک شیشه ای دسته بندی ها|دیدگاه‌ها برای طراحی و حفظ حریم شخصی بسته هستند