بهبود طراحی حمام با بلوک شیشه ای

استفاده از بلوک‌های  شیشه‌ای برای دوش یک انتخاب عالی است زیرا آن‌ها طراحی بسیار قابل‌توجه ایی دارند در عین حال که بسیار عملی و علمی هستند.  قطعات شیشه‌ای به نور اجازه عبور از طریق آن‌ها را می‌دهد ، در حالی که هنوز حفظ حریم خصوصی را فراهم می‌کنند. چون سطح اصطحکاک آنها پایین است شیشه حمام می‌تواند به راحتی با آب شستشو شود و تمیز کردن آن بسیار آسان است.

مزایایی استفاده از بلوک شیشه ای در طراحی حمام :

 تطابق بلوک های شیشه ای با کاشی های شما

بلوک های شیشه ای بی رنگ انتخاب خوبی برای مطابقت با کاشی ها و دیوارهای حمام شما هستند.  حمام با بلوک های شیشه ای چند رنگ زیاد جذاب به نظر نخواهد آمد. همچنین تولید کنندگانی وجود دارند که استیکرهای دیواری طراحی می کنند  که میتوانید بر روی بلوک شیشه ای استفاده نمایید. به طور مثال استیکر می‌توانند به صورت  گل‌های وحشی و یا ماهی استوایی طراحی شوند که استفاده از آنها می تواند جلوه ایی خاص به اتاق دوش حمام بدهد.

برای مشاهده 5 سرویس بهداشتی لوکس با جزئیات کامل کلیک کنید.

بهترین استفاده از فضای محدود:

بلوک شیشه ایی بهترین گزینه برای حمام کوچک است . یک دوش مسطیلی ساخته شده از بلوک های  شیشه‌ای ، فضایی مدرن و شیک را به وجود می اورد . و همچنان فضای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. بلوک‌های شیشه‌ای را می توان در همه شکل ها واندازه‌ها و ابعاد ایجاد کرد تا بتوانید یک دوش منحنی داشته باشید. و این مزایا به شما اجازه می دهد تا در فضای حمام لذت حس خوبی را تجربه کنید .

استفاده از طراحی شطرنجی :

اگر حمام شما عمدتا سیاه و سفید است، پس شما می توانید  با طرح شطرنجی، بلوک شیشه‌ای حمام خود را تطبیق دهید.  تنها کاری که باید انجام دهید این است که هنگام ساخت دوش خود، بلوک های شیشه ای را متناوب یعنی یک رنگ در میان نصب کنید.  برای اینکه طراحی منحصر به فردی داشته باشید ، می توانید بلوک های شیشه ای را به شکل لوزی دربیاورید.

بلوک شیشه ای در حمام

بلوک های شیشه ای ابزاری یا وسیله ای فوق العاده برای طراحی انواع خانه است . کلینیک ساختمانی پژواک با بیش از 15 سال تجربه کار در خدمت شما عزیزان است تا بتوانید حمامی پر نور زیبا و منحصرفرد مطابق با استاندارهای طراحی روز جهان داشته باشید.

توسط | ۱۳۹۷-۷-۱۴ ۱۳:۲۳:۴۵ +۰۰:۰۰ مهر ۱۴م, ۱۳۹۷|اخبار دسته بندی ها|برچسب ها: , |دیدگاه‌ها برای بهبود طراحی حمام با بلوک شیشه ای بسته هستند