بازسازی ساختمان

گفته می‌شود عمر مفید ساختمان‌ها در کشورهای پیشرفته ۱۰۰ سال است. اما درایران به طور میانگین این رقم به ۲۰ الی ۳۰ سال کاهش پیدا می‌کند و همین مسأله باعث می‌شود که مالکان با بالارفتن سن ساختمان، برای بازسازی آن به فکر بیفتند.

و اگر از این مسأله صرف‌نظر کنند، ناگزیرند با مشکلات متعددی نظیر گرفتگی لوله‌ها و.. دست و پنجه نرم کنند. اما نکته اینجاست برای اینکه یک ملک فرسوده قابلیت سکونت پیدا کند، باید حتما بازسازی کامل درمورد آن صورت گیرد.اگر از جمله افرادی هستید که احیانا مایل نیستند که کل ملک‌شان را بازسازی کنند و تمایل به بازسازی‌های موردی در ساختمان خود دارند میتوانید روی ما حسابی ویژه باز کنید.

خدمات ما شامل موارد ذیل میشود که میتوانید اکثر انها را به صورت کلی یا موردی از ما بخواهید :

بازسازی آشپزخانه: تعویض کابینت ، سینک ، هود ، شیرالات، لوله کشی فاضلاب آب ، گاز، اوپن کردن  و در کل جابجایی آشپزخانه های قدیمی بازسازی سرویس و حمام: اما شاید بتوان گفت تعویض کاشی حمام و نیز دستشویی از موارد مهم در نوسازی یک ملک است. که از موارد دیگر در بازسازی سرویس به تعویض شیرالات ، لوله کشی آب و فاضلاب و یا حتی گذاشتن توالت فرنگی اشاره کرد.

بازسازی پذیرایی: شامل کف پوش که از سرامیک و پارکت و… تا رنگ دیوار از جمله روغن و یا مولتی کالر و کاغذ دیواری و حتی گچ بری دیوارها شومینه :  از جمله آیتم‌هایی است که بسیاری ترجیح می‌دهند نه به عنوان وسیله‌ای گرمایشی، بلکه به دلیل آنکه معمولا جلوه و زیبایی خاصی به خانه می‌بخشد، از آن استفاده کنند. که از قیمت هایی متفاوت و جنس هایی گوناگون تشکیل میشوند.

تاسیسات، برق کشی :درمیان تمام موارد مربوط به بازسازی ملک، تأسیسات از جمله مواردی است که برآَورد قیمت آن صرفا مشروط به بازدید مجری است؛ چراکه هزینه اجرای آن بسته به متراژ لوله ها، حجم تخریب و سایر مولفه‌های مختلف دیگر متفاوت است. همچنین نوع لوله‌ای که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد هم در تعیین این قیمت نقش بسیار موثری دارد؛ چرا که مانند سایر مصالح ساختمانی، لوله‌های مختلف با کیفیت‌های مختلفی دربازار وجود دارد.بسیاری در روند بازسازی به دنبال آن هستند که از سیستم پکیج به عنوان سیستم حرارتی و برودتی استفاده کنند. مستقل بودن آن از سایر واحدهای ساختمان و همچنین حذف هزینه‌های سرویس و نگهداری شوفاژخانه، انگیزه مضاعفی در افراد برای استفاده ازاین روش در ساختمان‌ها ایجاد می‌کند. و برق کشی ساختمان نیز مخصوصا در خانه های قدیمی بسته به حجم ساختمان و .. مسایل دیگر متفاوت است.

توسط | ۱۳۹۵-۷-۲۶ ۲۲:۰۰:۴۳ +۰۰:۰۰ مهر ۲۶م, ۱۳۹۵|بازسازی دسته بندی ها|دیدگاه‌ها برای بازسازی ساختمان بسته هستند